city of mirrors to muzyczna wizja pięciu indywidualności. miks melodii, rytmów, pasji oraz umiejętności w niespotykanym do tej pory wydaniu. zespół gra nowoczesnego rocka z melodyjnym kobiecym wokalem, a wszystko w otoczeniu przebojowych riffów gitarowych i hipnotyzującej współpracy sekcji rytmicznej . już pierwsze sekundy utworu świadczą o doskonałym zrozumieniu między muzykami. o ich pasji, energii i wrażliwości muzycznej.


2016 rok to dla city of mirrors początek nowego etapu w ich działalności. wybranie i nagranie 11 utworów w studio custom 34 pod okiem producenta jacka miłaszewskiego, to zwieńczenie wielu miesięcy ciężkiej i pasjonującej współpracy zespołu. płyta “echoes” łączy liryczną opowieść i muzyczną podróż poprzez lata doświadczenia scenicznego i studyjnego. spotkamy się tu z nawiązaniami do młodzieńczych korzeni muzycznych członków zespołu jak i z bardziej współczesnymi zastosowaniami.


W roku 2017 City of Mirrors wydaje płyta Echoes pod patronatem Polskiego Radia.


zespół szeroko udziela się również a akcjach charytatywnych. w 2013 i 2014 roku zorganizował koncerty charytatywne oraz zebrał paczki dla domów dziecka. następnie zespół odwiedził dom dziecka pod krakowem, zagrał akustyczny koncert, odpowiedział na pytania wychowanków oraz przekazał dzieciom instrumenty, aby mogły rozpocząć swoją przygodę z muzyką.


obecnie zespół aktywnie udziela się w social media i każdej formie masowego przekazu, promując album i poszukując wydawcy.


zespół dzielił scenę m.in. z takimi artystami jak :


- arka noego
- animators
- black radio
- coma
- wake up call (it)
- luxtorpeda
- room 94 (gb)
- the rookles
- ewelina flinta
- ocn
- fairytale show
- missing link
- hanza
- figo fagot (!)
i inni.
city of mirrors może pochwalić się wieloma sukcesami na polskiej i zagranicznej scenie rozrywkowej, oraz pochlebnymi opiniami znanych osób z branży muzycznej.
4xtak w telewizyjnym show must be the music

i miejsce w ogólnoświatowym konkursie na cover zespołu flyleaf.

finaliści hardrockrising

świetnie odebrana trasa koncertowa z brytyjską formacją room 94.

support dla figo fagot - duma rozpiera.

"zmysłowy, z wyjątkową kontrolą głosu" - elżbieta zependowska o wokalu.

"jestem przekonany, że jesteście w stanie zagrać wszystko nawet najtrudniejsze aranżacje i kompozycje" - adam sztaba

Carolin Mrugała, Kuba "Jake" Piłkowski, Milad "Milad" Al-Khamisy, Sergio Alejandro Pinilla Vasquez "The Jester", oraz Maciej "Matt" Kwaśniak.